Porodní večírek - diskusní seminář s filmovou projekcí

Porodní večírek pořádaný organizací Hnutí za aktivní mateřství, jež se již 14 let aktivně podílí na zlepšení podmínek v českých porodnicích a v přístupech k péči o těhotnou ženu. Večírkem Vás provede zkušená lektorka Kateřina Juřenčáková, matka 3 dětí a zastánkyně přirozených porodů.

Seminář je určen těhotným ženám a jejich partnerům, ale také všem, kteří se o toto téma zajímají, popř. se chtějí podělit o svoji zkušenost, načerpat informace, sdílet vlastní zážitky, podpořit ostatní ženy. Porodní asistentky, duly a jiný zdravotnický personál jsou také vítáni.

Přijďte načerpat pozitivní energii a sdílet s námi důležitá témata, která Vám mohou pomoci prožít krásné těhotenství, porod i následnou péči o Vaše děti. Na co se můžete těšit: projekce dokumentárního filmu americké právničky Suzanne Arms - Rodí se budoucnost, s následnou diskuzí. Dozvíte se čerstvé informace ohledně těhotenství, porodu a šestinedělí. Nabízíme konzultace porodních plánů, doporučení pro zdravý a bezpečný porod, právní minimum na cestu do porodnice, zkušenosti z návštěv českých porodnic, zkušenosti z domácích porodů, zprostředkování pohledu na praxi v zahraničí, praktická doporučení jak si prosadit "svůj" porod, ale i jiné otázky, na které zrovna hledáte odpovědi.

Tento seminář vede i Petra Sovová, spluzakladatelka Hnutí za aktivní mateřství

Hnutí za aktivní mateřství PORODNÍ VEČÍREK PRAVIDELNĚ POŘÁDÁ V PRAŽSKÉM ACENTRU www.acentrum.cz

A V BRÁNĚ K DĚTEM www.branakdetem.cz  - aktuální informace, kde a kdy je seminář pořádán, naleznete v menu Aktuální události.

Pokud se budete chtít semináře účastnit, případně ho uskutečnit na jiných místech, prosím kontaktujte mě na tel. čísle: 739 026 747

Záznam z natáčení pro TV Metropol - povídání o Světovém týdnu respektu k porodu a o podpoře při porodu. Pořad Supermána - začátek 16.minuta 18 vteřina.