Porod jako cesta sebepoznání

Těhotenství a porod jsou velmi významné chvíle v životě každého z nás. Způsob, jakým přicházíme na svět, ovlivňuje náš raný vývoj a definuje kvalitu života.

Porod může být jeden z nejintenzivnějších a nejkrásnějších zážitků, může být cestou k poznání, k sebedůvěře, k pochopení, probuzení. Je mnoho cest jak můžeme dosáhnout hlubšího poznání a jednou z těchto možností je právě porod.

Při zrození nového života se otevírá kanál komunikace mezi nebem a zemí a žena se stává přijímačem i vysílačem této energie. Někdo může tuto velmi silnou energii považovat za bolest, pro jiného může být transformující silou přinášející hluboké poznání a pochopení. Jestliže má žena k tomu podmínky, může pro ni porod být mystickým zážitkem. Jak toho dosáhnout?

Přijďte si poslechnout příběh Kateřiny Juřenčákové, matky 3 dětí, lektorky, organizátorky Celonárodní poutě za přirozené porody a ženy, které přirozený vědomý porod změnil priority, pohled na svět i celý život. 

Seminář je určen nejen těhotným ženám, ale všem, kteří se zajímají o cestu hlubšího poznání a chtějí přivést na svět své děti vědomě, informovaně, v lásce a intimitě. V diskuzi se můžeme zaměřit i na praktické otázky ohledně možnosti volby, služeb, porodnických zařízení, výběru doprovodu k porodu, kojení, péči o dítě, zdravého životního stylu, přístupů ke zdraví dětí atd.

Pokud máte zájem o tento seminář, podívejte se, kde se aktuálně pořádá: Kalendář akcí

Pokud chcete seminář uspořádat na přání ve Vašem městě, neváhejte mě kontaktovat na k.jurencakova@centrum.cz nebo telefonicky na 739 026 747.