Žena Luna - poznej ženskou cykličnost

V ženu se dívka promění ve chvíli, kdy dostane své první „měsíčky“. Tento přerod byl v původních kulturách pro ženy zásadní, byla to oslava, radost, naplnění, očekávání nového.

Vyrůstali jsme v „moderní“ kultuře, ve které není na rituály místo. Menstruace je většinovou společností vnímána negativně. Ženy nechtějí, aby někdo věděl, že zrovna menstruují.  Dál vykonávají své zaměstnání, studia, pečují o rodinu a dělají, že se nic nemění.

Ale ono se mění. Vysoké procento žen zažívá tzv. premenstruační syndrom, trápí je bolesti kříže, podbřišku, hlavy, mají špatnou náladu, jsou plačtivé, unavené, podrážděné…..

To vše se děje z jediného důvodu: Nejsme v harmonii se svým tělem, svým menstruačním cyklem.

Seminář ŽENA LUNA ukazuje ženám, jak se mohou navrátit zpět k harmonii a zdraví. Je určen pro všechny ženy,  které chtějí pochopit co se v nich odehrává a jsou na cestě sebepoznání. Informace jsou natolik zajímavé, že i ženy, které nemají problémy s menstruací, si do života odnášejí důležité poselství a obohacení.

Když jsem poprvé slyšela o "cyklické ženě", byla jsem naprosto nadšená a nechápala jsem, proč jsem se tyto důležité informace nedozvěděla mnohem dříve. Třeba už na základní škole. Informace, které jsem načerpala z knih, článků, seminářů, ale zejména z vlastní zkušenosti, jsem se rozhodla sdílet dál.

Zlepšila se kvalita mého života i vztah s mým mužem. Už netrpím premenstruačním syndromem, vím, co moje tělo potřebuje, aby se cítilo dobře. Respektuji období menstruace a těším se z něho. Uvědomuji si, že můj hormonální systém není stejný, ale je cyklický.  

A co se na semináři dozvíte?

  • Že žena je cyklická. Podle změny hormonálního systému, se mění i její vnímání světa a reakce na okolí.
  • Jak využít daru cykličnosti a jak se napojit na menstruační cyklus.
  • Jak si zamilovat období menstruace, ale i všechna ostatní období a jak je využít k vlastnímu prospěchu.
  • Co je to ženský time-management a jak ho aplikovat v běžném životě.

Pokud máte zájem se zúčastnit nebo pořádat seminář Žena Luna, prosím kontaktujte mě na čísle: 739 026 747

 

Obrázek namalovala Amálka 9 let.